Lietuvoje

2020.07.23 17:55

Janutienė nebedalyvaus Seimo rinkimuose su Centro partija, Puteikis atleido ją iš darbo

LRT.lt2020.07.23 17:55

Rūta Janutienė paskelbė, kad nebedalyvaus rinkimuose su Naglio Puteikio Centro partija, ji taip pat pasitraukė iš jos gretų. Kaip pranešama, N. Puteikis ketvirtadienį R. Janutienę atleido ir iš darbo.

„Praėjusią savaitę galutinai žlugus deryboms dėl plataus nesisteminių partijų susivienijimo, mano antikorupcinės programos nuostatoms neįtilpus į rinkimų programą, atsisakiau kandidatuoti Centro partijos sąraše, išstojau iš Centro partijos, o šiandien buvau už tą savo asmeninį apsisprendimą atleista iš darbo kaip netekusi Naglio Puteikio pasitikėjimo“, – savo socialinio tinklo paskyroje rašo R. Janutienė.

Ji užsimena, kad neteko darbo dėl to, kad buvo ne partinė.

„Seime kaip ir gilioje feodalinėje Lietuvos provincijoje, jei nesi partinis, tai ir neturi darbo. Taip neturėtų būti. Kitaip galvojantys neturėtų būti baudžiami, nes nuo to prasideda korupcija. Tada "savam, partiniam" taikomos kitos taisyklės, nei likusiems“, – tikina ji.

LRT.lt primena, kad sausio mėnesį buvusi žurnalistė R. Janutienė tapo N. Puteikio vadovaujamos Centro partijos „Gerovės Lietuva“ nare. Seimo mandato nesėkmingai 2019 m. rudenį Žiemgalos apygardoje siekusi R. Janutienė taip pat buvo išrinkta Vilniaus skyriaus pirmininke.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Populiariausi