Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.17 10:13

Sinoptikė: temperatūra pamažu žemės, lietų keis šlapdriba

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.11.17 10:13

Artimiausios dienos bus niūrios ir lietingos, o temperatūra pamažu žemės, todėl lietuje įsimaišyti gali ir viena kita šlapia snaigė, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Ieva Budženė.

Antradienį Atlanto vandenynas į šalį toliau gins lietingus ir niūrius orus. Lietaus klius visai šaliai, vietomis tvyros rūkas. Pirmoje dienos pusėje Lietuvoje vyraus nedidelio intensyvumo lietus, o dienai įpusėjus palis daugiau. Pietų vėjas pasisuks iš pietvakarių, bus vidutinio stiprumo. Temperatūra pasiskirstys nuo 5 laipsnių šalies Rytuose iki 10 laipsnių Vakaruose.

Trečiadienis taip pat numatomas lietingas. Vidutinio stiprumo vėjas dažnai keis savo kryptį, dienos metus jis bus intensyvesnis. Temperatūra išliks panaši kaip ir antradienį: naktį – 3–8 , dieną – 6–11 laipsnių.

„Tačiau vėliau kelis centrus turintis žemo slėgio sūkurys šiek tiek pasistums rytų kryptimi ir dėl šios priežasties iš šiaurinių platumų Lietuvos link pasisuks jau vėsesni orai. Temperatūra pamažu žemės, o lietų pamažu keis šlapdriba“, – prognozavo sinoptikė.

Jau ketvirtadienį bei penktadienį į lietų gali įsimaišyti šlapių snaigių, tačiau didesnė to tikimybė bus savaitgalį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi