Lietuvoje

2015.11.17 07:28

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius lankosi Ukrainoje

ELTA2015.11.17 07:28

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, tęsdamas užsienio vizitus, iš Briuselio, kur dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos posėdyje, nuvyko į Ukrainą.

Kartu su Lietuvos diplomatijos vadovu lapkričio 16–18 dienomis Ukrainoje bendro vizito lankosi ir Švedijos užsienio reikalų ministrė Margot Wallstrom.

Kijeve ir Charkove planuojami Lietuvos ir Švedijos ministrų susitikimai su aukščiausiais Ukrainos pareigūnais, nevyriausybinių organizacijų ir pilietinės visuomenės atstovais, Charkovo srities ir miesto vadovais.

Susitikimuose daugiausia dėmesio bus skiriama Šiaurės ir Baltijos šalių paramai Ukrainos vykdomoms europinėms reformoms, ES ir Ukrainos Asociacijos susitarimo įgyvendinimui.

Antradienį Kijeve planuojama pasirašyti Lietuvos ir Švedijos memorandumą dėl paramos Rytų Ukrainos mokykloms.

Trečiadienį L. Linkevičius atidarys Lietuvos garbės konsulatą Charkove, kartu su Švedijos ministre dalyvaus Lietuvos ambasados Ukrainoje organizuojamame euroatlantiniame jaunimo forume.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5