Lietuvoje

2020.07.12 21:57

Ateinančios savaitės orai: formuosis menki debesys, lietaus – vos keli lašai

LRT.lt2020.07.12 21:57

Nors savaitės pradžia bus lietinga ir kiek vėsesnė, nuo antradienio lietaus debesys pamažu trauksis, o termometro stulpelis šoktels kiek aukščiau. 

Artimiausią naktį didesnio lietaus nenumatoma. Bus 6-11 laipsnių šilumos. Pajūryje kiek šilčiau, 13-15 laipsnių.

Pirmadienio dieną bus nepastoviai debesuota, daug kur trumpai palis. Pūs šiaurės vakarų vėjas. Oras šils iki 17-22 laipsnių šilumos

„Įsitvirtinusi vėsuma privertė apsirengti šilčiau, bet jau nuo savaitės vidurio šiluma palepins truputį labiau. Be to, ir lietaus klius mažiau“, – sakė sinoptikė Edita Gečaitė

Pasak sinoptikės, antradienio naktį iškris nebent keli lietaus lašai, bus vėsoka. Temperatūra paryčiais kris iki 7-12 laipsnių šilumos, pajūryje bus apie 14 laipsnių. Dieną daugelyje rajonų palis, bet tik trumpai. Oras sušils iki 18-23 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį bus sausa, ramu. Atvės iki 8-13 laipsnių šilumos. Dieną susiformuos tik keli menko ir trumpo lietaus debesys, bus 20-24 laipsniai, tik Nidoje sušils iki 19 laipsnių.

Mažai pokyčių prognozuojama ir ketvirtadienį. Naktis mažai debesuota ir truputį šiltesnė – 9-14 laipsnių, o dieną temperatūra beveik nesiskirs nuo trečiadienio. Trumpas lietus vėl iškris tik vietomis.

Penktadienį žymesnio lietaus neprognozuojama. Naktį temperatūra pasiskirstys tarp 9-14 laipsnių šilumos, Nidoje bus apie 16 laipsnių. Dieną ir vėl beveik visur termometro stulpelis šoktels iki 20-24 laipsnių šilumos.

Numatoma, kad ir ateinantį savaitgalį Lietuvoje laikysis panašūs orai, sekmadienį turėtų būti truputį šilčiau.