Lietuvoje

2020.07.07 14:02

Nausėda pirmųjų darbo metų nesėkme laiko Narkevičiaus skyrimą ministru: ar tikrai šitas žmogus po visų istorijų vertas posto?

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.07.07 14:02

Šį sekmadienį bus lygiai metai, kai Lietuvai vadovauja prezidentas Gitanas Nausėda. Išskirtiniame interviu LRT TELEVIZIJAI apie pirmuosius darbo metus prezidentas darbo nesėkme įvardijo Jaroslovo Narkevičiaus skyrimą susisiekimo ministru.

Ministrus skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu. Šalies vadovas taip pat sako, kad šiuo ministru nėra sužavėtas ir premjeras Saulius Skvernelis, kurio motyvas – išsaugoti valdančiąją koaliciją.

„Aš sutinku, kad ministras J. Narkevičius atsiskleidė visomis spalvomis, deja, turbūt ne geriausiąja to žodžio prasme. Tuo metu, kai mes kalbėjome apie šio ministro kandidatūrą, informacijos buvo, bet ji buvo labai ribota ir ta informacija pasirodo gerokai vėliau.

Pats ministras, sakyčiau taip, elgėsi ne tik neatsakingai, bet ir tam tikra prasme iššaukiančiai, nes į bet kokius klausimus ar bet kokius kaltinimus, kurie jo adresu pasigirsdavo, jis čia pat automatiškai kreipdavosi dėl šmeižto. Tai turbūt žmogus neatskiria, kas yra politinė atsakomybė, kas yra moralinė atsakomybė ir juridinė teisinė atsakomybė.

Gaila, kad ministrą iš dalies palaiko Vyriausybė ir šiuo atveju klausimas ministrui pirmininkui, ar tikrai šitas žmogus, nepaisant visų šitų istorijų, yra vis tiek vertas ministro posto“, – LRT TELEVIZIJAI teigė G. Nausėda.

J. Narkevičių yra delegavusi Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS), kuri papildė valdančiąją daugumą. Premjeras prezidento pareiškimo nekomentuoja.

Visą interviu su prezidentu kviečiame stebėti antradienį 21 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Dienos tema“.

Populiariausi

Informacinių technologijų egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 07:50

Skelbiami brandos egzaminų sesijos rezultatai: matematiką įveikė vos 67,61 proc. abiturientų anglų kalbos egzaminą išlaikė beveik 99 proc. mokinių

13
Medikai

Lietuvoje

2020.08.05 09:08

Mirė koronavirusu sirgęs pranciškonų vienuolis iš Kretingos parapijos klebono ir NVSC komentarai; atnaujinta 09.41

Lietuvių kalbos brandos egzaminas

Lietuvoje

2020.08.05 10:01

Egzaminų centro vadovė: kad šiemetinio matematikos egzamino rezultatai bus prasti, ženklų buvo prieš dvejus metus egzamino vertintojas: kai kur pakako skaičius sudėti, bet ir to nesugebėjo

7
Mokiniai, mokykla, Jono Pauliaus II gimnazija, mokiniai, mokykla, abiturientai

Lietuvoje

2020.08.05 15:20

Lingienė: tendencijos rodo, kad mokslo metai galėtų prasidėti įprastai Kitą savaitę grįžusiesiems iš Lenkijos gali tekti izoliuotis

33