Lietuvoje

2020.07.06 09:42

Po vasariškai šilto savaitgalio Lietuvą aplankys vėsūs orai

LRT RADIJAS, LRT2020.07.06 09:42

Pirmadienį, liepos 6-ąją, prasidėjusi savaitė mūsų šalyje bus gana vėsi. Kaip skelbia LRT RADIJAS, šiandien taip pat daug kur palis bei galima perkūnija.

Ankstyvą pirmadienio rytą temperatūra šalyje svyravo tarp 15–20 laipsnių šilumos. Vakarinėje šalies dalyje buvo vėsiausia, o rytiniuose ir pietiniuose šalies rajonuose – kiek šilčiau.

Skelbiama, kad pirmadienį per šalį slinks šaltas atmosferos frontas šiaurės kryptimi. Vakarėjant trumpo lietaus galima tikėtis daugelyje šalies rajonų. Kai kur bus ir perkūnija.

Vis dėlto sausiausia liepos 6–ąją turėtų būti šalies šiaurės vakaruose bei uostamiestyje. Dienos metu čia gali būti pastebimi tik lietaus debesys. Kiek vėliau šiuose rajonuose temperatūra turėtų pakilti iki 18–20 laipsnių šilumos, tačiau numatomas ir stiprus vėjas.

Kaip sakė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikė Edita Gečaitė, rytinius bei pietrytinius šalies rajonus šis frontas pasieks antroje dienos pusėje. Čia temperatūra pakils iki 24–26 laipsnių šilumos. Vakare lietaus debesų jau turėtų nebūti.

Antradienį vis dėlto laukia šaltesnė diena. Numatoma, jog pajūryje temperatūra pakils iki 17 laipsnių šilumos. Rytiniuose šalies rajonuose numatomi 18–20 laipsnių šilumos. Šalies vakaruose numatomas ir lietus.

Trečiadienį temperatūra mažai keisis ir turėtų laikytis apie 16–21 laipsnio šilumos. Taip savaitei įpusėjus įsitvirtins gaivesni ir vėsesni orai.

Daugiau informacijos apie orus rasite ČIA.

Populiariausi