Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.12 11:02

Kavos ruošimo čempionas: nėra nieko baisiau už monotonišką mechanišką darbą

Jis – buvęs Lietuvos kavos ruošimo čempionas, ji – buvusi piešimo ant kavos pieno puta čempionė. Pora kavą pamilo pradėjusi dalyvauti Lietuvos čempionatuose, o pelnę pirmąsias vietas čia, pasirodymus rengė ir pasaulio čempionatuose.

Daugkartinis Lietuvos kavos čempionatų prizininkas Domas Ivonis tvirtai sako, kad nėra nieko baisiau, nei kasdien ateiti į darbą ir mechaniškai atlikus savo funkciją, grįžti namo. Būtent todėl jis visą laiką stengiasi tobulėti. To paties siekia ir jo žmona Ieva Malijauskaitė, kuri be Lietuvos piešimo ant kavos čempionės titulo pasigirti gali ir aukščiausia Lietuvos kavos meistrų iškovota vieta pasaulio „Late art“ čempionate.

Kavą pora pažino studijų metais dirbdami baristomis. Jie daug mokėsi, analizavo kavos subtilybes ir šiandien patys patirtimi dalijasi su kitais savo kavos bare bei skrudinimo manufaktūroje.

Abu sutinka, kad labiausiai tobulėti skatina čempionatai, kuriuose kiekvienas baristas turi parodyti savo įgūdžius, charizmą bei fantaziją. Pradėjus dalyvauti čempionatuose, Domui ir Ievai kava tapo tikru gyvenimo varikliu.

Daugiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi