Lietuvoje

2015.11.09 11:14

Vilniečių vestuvėms pasiūlyta nauja vieta

BNS2015.11.09 11:14

Sostinės savivaldybė svarsto iškelti Civilinės metrikacijos skyrių iš Vilniaus santuokų rūmų bei įkurdinti jį savivaldybės pastate.

Kaip BNS patvirtino Vilniaus meras Remigijus Šimašius, iškėlus metrikacijos skyrių, santuokos galėtų būti sudaromos Vilniaus rotušėje.

„Iš tikrųjų galiu patvirtinti, kad santuokų rūmų perkėlimo galimybė šiuo metu svarstoma, nagrinėjami visi tokio sprendimo „už ir prieš“. Jeigu tokia iniciatyva pasirodytų priimtina vilniečiams, iškilmingos santuokos ceremonijos iš tiesų būtų organizuojamos rotušėje“, –  BNS pirmadienio rytą atsiųstame komentare sako R. Šimašius.

Anot jo, savivaldybėje dirbantys Civilinės metrikacijos skyriaus specialistai toliau registruotų gyventojų gimimus ir mirtis.

R. Šimašius tvirtino, kad kartu svarstoma ir galimybė parduoti ar išnuomoti sovietmečiu statytus bei į Kultūros vertybių sąrašą įtrauktus santuokų rūmus.

„Rūmų patalpas būtų galima nuomoti, parduoti, siūlyti dabartiniams nuomininkams, kadangi pastate veikia ne tik Civilinės metrikacijos skyrius, jį nuomojasi iš savivaldybės privačios įmonės“, – sakė meras.

Jis žadėjo, kad prieš priimant sprendimą dėl rūmų taip pat bus tariamasi su vilniečiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt