captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius Moldovoje aptarė eurointegracijos kelyje kylančius iššūkius

Moldovoje besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikimuose su šios šalies politinių jėgų lyderiais aptarė iššūkius, kurie iškyla eurointegracijos kelyje, ypač tuo metu, kai šalies politinės jėgos siekia suformuoti koalicinę vyriausybę.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Svarbu, kad visos politinės jėgos, kurios siekia šaliai naudingų reformų, kalbėtųsi pasitikėjimo atmosferoje ir konsoliduotų jėgas eurointegracinio kurso tęsimui“, – sakė L. Linkevičius.

Ministras pažymėjo, kad labai svarbu išsaugoti tai, kas pasiekta eurointegraciniame kelyje, todėl šalies politinės jėgos turi parodyti politinę brandą ir atsakomybę.

„Lietuvos patirtis rodo, kad reformos eurointegraciniame kelyje ir šalies politinių jėgų susitelkimas yra esminė prielaida kuriant gerovę ir valstybę, kuria galima didžiuotis“, – susitikimuose sakė L. Linkevičius.

Ministras susitiko su Demokratų partijos pirmininku Marianu Lupu, Liberalų partijos pirmininku Mihailu Gimpu, Liberaldemokratų partijos pirmininku Valeriu Strelecu ir kitais šios partijos frakcijos parlamente vadovais, taip pat su Moldovos Europos liaudies partijos vadovu Juriu Lianka.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...