Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.07 19:17

L. Linkevičius Moldovoje aptarė eurointegracijos kelyje kylančius iššūkius

ELTA 2015.11.07 19:17

Moldovoje besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikimuose su šios šalies politinių jėgų lyderiais aptarė iššūkius, kurie iškyla eurointegracijos kelyje, ypač tuo metu, kai šalies politinės jėgos siekia suformuoti koalicinę vyriausybę.

„Svarbu, kad visos politinės jėgos, kurios siekia šaliai naudingų reformų, kalbėtųsi pasitikėjimo atmosferoje ir konsoliduotų jėgas eurointegracinio kurso tęsimui“, – sakė L. Linkevičius.

Ministras pažymėjo, kad labai svarbu išsaugoti tai, kas pasiekta eurointegraciniame kelyje, todėl šalies politinės jėgos turi parodyti politinę brandą ir atsakomybę.

„Lietuvos patirtis rodo, kad reformos eurointegraciniame kelyje ir šalies politinių jėgų susitelkimas yra esminė prielaida kuriant gerovę ir valstybę, kuria galima didžiuotis“, – susitikimuose sakė L. Linkevičius.

Ministras susitiko su Demokratų partijos pirmininku Marianu Lupu, Liberalų partijos pirmininku Mihailu Gimpu, Liberaldemokratų partijos pirmininku Valeriu Strelecu ir kitais šios partijos frakcijos parlamente vadovais, taip pat su Moldovos Europos liaudies partijos vadovu Juriu Lianka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi