Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.07 13:43

Kaune kaukėtas užpuolikas apšaudė automobilį: žuvo žmogus

kaunas.kasvyksta.lt 2015.11.07 13:43

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kauno Šilainių mikrorajone apšaudytas automobilis, žuvo vienas žmogus. Teigiama, kad automobilis buvo apšaudytas kaukėto užpuoliko.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai šeštadienio naktį informavo apie neregėtas policijos pareigūnų pajėgas itin ramioje Šilainių mikrorajono dalyje.

Vienas kaunietis teigė girdėjęs maždaug aštuonis šūvius, po kurių pasigirdo moters riksmas. Į įvykio vietą iš karto atvyko du greitosios medicinos pagalbos ir keli policijos ekipažai.

Kauno apskrities policijos budėtojas portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė, jog gauta informacija iš Bendrojo pagalbos centro, kad apšaudytas automobilis, jame buvęs vyriškis sunkiai sužalotas. Atvykus medikams, jie jau niekuo aukai padėti negalėjo. Konstatuota peršauto vyriškio mirtis.

Nepatvirtintais duomenimis, žuvo 1988 m. gimęs Kauno nusikalstamo pasaulio atstovas Deimantas Bugavičius.

Naktį portalo skaitytojai atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje matomas atvira liepsna degantis automobilis. Įtariama, jog užpuolikas ar užpuolikai spruko šiuo automobiliu, pažymėtu užsienietiškais numeriais ir norėdami juo atsikratyti, jį padegė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi