Lietuvoje

2015.11.07 10:34

Konservatoriai renkasi į neeilinį posėdį

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.11.07 10:34

Didžiausia opozicinė partija – Tėvynės Sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai – pirmą kartą renkasi į dviejų dienų tarybos posėdį. Per jį ketinama patvirtinti partijos kandidatus į Seimą vienmandatėse apygardose ir aptarti kitus klausimus.

Jau daugiau nei pusmetį partijai vadovaujantis Gabrielius Lansbergis sako, jog partija atsinaujina, todėl tarp kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose atsiranda nemažai naujų žmonių, pavyzdžiui, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė ar buvęs ambasadorius Jungtinėse Valstijose Žygimantas Pavilionis.

Pats Gabrielius Landsbergis prieš kelias dienas pranešė, jog sieks Seimo nario mandato vienoje iš Kauno apygardų, o tarybos išvakarėse, kalbėdamas LRT radijui, pakartojo savo nuostatą dėl darbo Europos parlamente.

„Lieku prie savo pirmosios formuluotės, kurią paskelbiau daugiau kaip prieš pusę metų – kai bus baigti sudarinėti partijos sąrašai į Seimą ir jeigu partija patikės man tą sąrašą vesti, tada išsyk ir grįšiu iš Briuselio. Paprastai, jie būna pradedami sudarinėti pavasarį“, – teigė partijos vadovas.

Dviejų dienų posėdžio Kaune susirinkusi taryba taip pat svarstys tokius klausimus kaip saugumo iššūkiai, regionų politika ar švietimo ateitis, kurie vėliau atsidurs partijos programoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.