captcha

Jūsų klausimas priimtas

D. Grybauskaitė: mokykla turi spėti su laiku

Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė parodą „Mokykla 2015“, kurioje pedagogai, moksleiviai, jų tėvai gali susipažinti su naujausiomis švietimo idėjomis ir moderniomis mokymosi priemonėmis.
 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

„Šių dienų mokyklai, mokytojams tenka didelis iššūkis – spėti su laiku, su inovacijomis, su progresu. Dabartinė naujoji Z karta – tai stūmoklis, kuris verčia mus visus mokytis, neatsilikti. Ir politikus, ir mokytojus“, – sakė prezidentė.

Šalies vadovė atkreipė dėmesį į tai, kad ši paroda – tai ne tik įmonių pristatymas, o pirmiausia mokykla, kurioje galima daug išmokti. Mes visi bendromis pastangomis turime kurti šią ateities mokyklą, kurioje svarbus kiekvienas bendruomenės narys, puoselėjama saugi ir draugiška aplinka. Tai mokykla, suteikianti ne tik būtinų žinių, bet ir gebėjimų jas kūrybingai pritaikyti šiuolaikiniame pasaulyje, rašoma pranešime spaudai.

Naujovių svarbą mokyklai pabrėžia ir šiemetinės parodos šūkis – „Mokykla be sienų“. Parodoje išryškintos tokios aktualios temos, kaip mokytojo profesijos prestižas, tėvų vaidmuo, pilietiškumas. Daugelyje stendų pristatomos paslaugos mokykloms, moderni įranga ir interaktyvūs mokymai.
Prezidentė susipažino su šiemetinės parodos naujiena – „Atradimų laboratorijomis“, kuriose vaikus siekiama sudominti gamtos mokslais, matematika, technologijomis, inžinerija, apžiūrėjo pilietiškumo alėją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...