Naujienų srautas

Lietuvoje2015.11.05 17:20

Prezidentė susitiks ne tik su J. Sabatausku

ELTA 2015.11.05 17:20

Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiks ne tik su Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininku Juliumi Sabatausku, bet ir su visais komiteto nariais.

Kaip Eltą informavo prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė, susitikimo laikas dar derinamas.

J. Sabatauskas su prezidente nori aptarti spaudoje pasirodžiusią informaciją apie jį galimai kompromituojančią teisėsaugos surinktą medžiagą.

„Aš vakar (trečiadienį. – ELTA) kreipiausi į Prezidentės patarėjų korpusą, prašydamas, kad mane priimtų susitikimui“, – ketvirtadienį spaudos konferencijos metu Seime kalbėjo J. Sabatauskas.

Po lapkričio 3 d. Seimo valdybos ir prezidentės susitikimo aptarti Generalinės prokuratūros ateities viešojoje erdvėje pasklido nepatvirtinta informacija, kad šalies vadovė turi medžiagos, kad teisėjai bandė paveikti politikus, tarp jų ir J. Sabatauską, ieškant Generalinės prokuratūros vadovo.

Informaciją apie galimus bandymus daryti įtaką generalinio prokuroro skyrimui Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei paneigė Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės saugumo departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos bei Policijos departamento vadovai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi