Lietuvoje

2015.11.04 23:53

Kražiuose nužudytos keturios moterys

DELFI.lt2015.11.04 23:53

Šiurpi žinia trečiadienio pavakarę atskriejo iš Kelmės rajono. Pavakare Kražiuose rasti trijų žmonių lavonai. Apie 23-čią val. paaiškėjo, kad rasta ketvirta žmogžudystės auka. Visos aukos – moterys.

LNK „Žinios“ pranešė, kad vienas lavonas rastas viename name, po kurio laiko dar du nužudyti žmonės aptikti kitame.

DELFI žiniomis, trijų moterų kūnai aptikti su durtinėmis žaizdomis. Iš pradžių apie vidurdienį aptiktas vienos moters, gimusios 1941 m., kūnas. Tyrėjų grupė ėmė aiškintis nužudymo aplinkybes.

Po kelių valandų išsiaiškintas dar vienas nužudymas Kražiuose – kitame name rasti dviejų moterų kūnai. Viena nužudytųjų taip pat garbaus amžiaus.

Kol kas tiriamos įvairios žmogžudysčių versijos. Neatmetama, kad moterys galėjo tapti ir plėšikų aukomis, tačiau kol kas nėra patikslinta nė viena versija.

Viena nužudytų moterų – socialinė darbuotoja. Jos pasigedusi draugė ėmė ieškoti, kuri surado socialinės darbuotojos dviratį negalėjo patekti į namą. Pirminiais duomenimis, socialinės darbuotojos kūnas rastas antrame name. Jį atrakino ten gyvenusios moters giminaitė.

Namai, kuriuose rasti moterų kūnai, yra gretimose gatvėse.

Pirminiais duomenimis, moterys nužudytos dūriais ir daugybiniais smūgiais. Neoficialiais duomenimis, vienas vyras, kuris buvo kruvinas ir neblaivus, tačiau pareigūnai neatskleidžia, ar sulaikytasis yra įtariamas kraupiu moterų nužudymu.

Papildyta 22.51 val.: Trijų moterų žmogžudystės tyrime prijungt dar viena žmogžudystė.

Vietos gyventojai pasipiktinę ir sutrikę. Tokių kraupių įvykių Lietuvoje jau seniai nebuvo. Kodėl moterys nužudytos dar neaišku. Pirminiais duomenimis, įtariamasis anksčiau yra kalėjęs.

DELFI šaltinių duomenimis, sulaikytas vyras pažinojo visas nužudytas moteris. Visos gyveno be artimųjų, vienos.

Pareigūnai prašo pranešti telefonu 112, jei ką nors matėte arba pastebėjusius įtartinus asmenis Kražiuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.