captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kaune atidarytos karinės technikos dirbtuvės

Modernėjant Lietuvos kariuomenės technikai, atidarytos šiuolaikiškos Kauno įgulos technikos depo dirbtuvės. Jose bus prižiūrima ir remontuojama karinė technika bei ginkluotė.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Jei anksčiau karinę techniką buvo galima ir kieme pasitaisyti, tai dabar, jai sparčiai modernėjant, pasak kariuomenės Logistikos valdybos vado, jau reikalingos šiuolaikiškos dirbtuvės.

Per metus jose bus remontuojama iki pusės tūkstančio karinės technikos: daugiausiai sunkvežimiai, visureigiai, remontuojamos jų dalys, laikantis NATO standartų, bus dažoma ne tik technika, bet ir ginkluotė.

„Jūs esate ne kartą matę, kad mūsų technika ir ginkluotė yra maskuojančių spalvų, yra svarbus spalvų derinimas, tad kiemo sąlygomis tikrai sudėtinga tai padaryti“, – sako Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas plk. Sigitas Mundrys.

Dirbtuvės kainavo per pusantro milijono eurų – lėšų gauta, pardavus kariuomenei nereikalingą nekilnojamąjį turtą.

Lietuvos kariuomenė technikos dirbtuvių turi ne tik Kaune, bet ir Vilniuje, Mumaičiuose bei Rukloje. Tačiau naujai atidarytos dirbtuvės – pačios moderniausios. Ateityje ketinama atnaujinti dirbtuves ir Rukloje, kur bus remontuojamos ir prižiūrimos planuojamos pirkti savaeigės haubicos bei pėstininkų kovos mašinos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...