Lietuvoje

2020.05.21 13:41

Buvusi Grybauskaitės patarėja Ulbinaitė savarankiškai kandidatuos į Seimą

atnaujinta 14.51
Ramūnas Jakubauskas, Ignas Jačauskas, BNS2020.05.21 13:41

Buvusi kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja Daiva Ulbinaitė ketvirtadienį pranešė savarankiškai kandidatuosianti į Seimą šiemet vyksiančiuose rinkimuose.

D. Ulbinaitė BNS informavo, kad dėl vietos parlamente ji varžysis Dzūkijos vienmandatėje rinkimų apygardoje, nes tai yra kraštas, kuriame ji užaugo ir kurio problemas žino geriausiai.

„Praleisdama vis daugiau laiko su savo krašto žmonėmis, matau, kad privati veikla gali palaukti, mano žinios, idėjos ir patirtys dabar reikalingesnės čia ir gali pasitarnauti Dzūkijai ir visai valstybei, nes gyvenimui stabilizuoti reikia greitų ir veiksmingų sprendimų“, – feisbuke rašė buvusi prezidentės patarėja.

Ji teigė šiuo metu sunkumų nepatirianti, tačiau negalinti vien tik stebėti šiuo metu šalyje vykstančių procesų.

„Nors dzūkai ne tik darbštūs, bet ir be galo kantrūs, COVID-19 pandemijos sustabdytas gyvenimas, sumažėjusios pajamos, sutrikęs vaikų ugdymas, vėluojanti valstybės pagalba virsta nežinomybe ir nerimu dėl ateities“, – teigė D. Ulbinaitė.

„Įžengėme į sudėtingą laikotarpį: sveikatos krizę keičia socialinė-ekonominė, paskui ją greičiausiai seks skolų karštinė, o iš paskos velkasi ir politinės valios nesulaukusios įsisenėjusios problemos“, – pridūrė ji.

BNS ji tvirtino nesiejanti savęs su konkrečia politine jėga ir dėl bendradarbiavimo su partijomis apsispręstų po rinkimų.

D. Ulbinaitė sako, kad patekusi į Seimą geriausiai įsivaizduojanti savo darbą Švietimo ir mokslo ar Socialinių reikalų komitetuose.

„Švietimo ir mokslo – nes man labai svarbu galimybės žmonėms siekti gero išsilavinimo, kad tas vienodas galimybes turėtų ir miesto, ir kaimo vaikai, kad turėtų vienodas galimybes tobulėti. Socialinių reikalų komitete – nes socialinė atskirtis ypač mano apygardoje labai didelė“, – tvirtino buvusi prezidentės patarėja.

D. Ulbinaitė pastaruoju metu teikė konsultacines paslaugas.

Nuo 2009 metų ji patarinėjo prezidentei D. Grybauskaitei, buvo trumpam iš šių pareigų pasitraukus, teismams nagrinėjant bylą dėl valstybės paslapties atskleidimo.

Šioje byloje D.Ulbinaitė buvo išteisinta.

Populiariausi

Mokykla

Lietuvoje

2021.01.20 14:46

Ministrė išvardijo, kaip bus lopomos per pandemiją atsivėrusios mokymosi spragos, – tam skirta 7,5 mln. eurų turi vaikų grąžinimo į mokyklas planą, pagerėjus epidemiologinei padėčiai