Lietuvoje

2015.10.29 11:01

Savaitgalį sulauksime saulės ir šilumos

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.10.29 11:01

Bent jau ateinantį savaitgalį dar galėsime pasidžiaugti gražiu ir saulėtu rudeniu, LRT RADIJUI teigia sinoptikė Edita Gečaitė.

Nors ketvirtadienio ryte daugybei vairuotojų jau teko gramdyti apšalusius automobilių langus, tačiau ketvirtadienio diena turėtų būti graži ir gana šilta. Pasak sinoptikės, orus lems anticiklonas, tad debesų bus nedaug, didžiojoje šalies dalyje bus saulėta ir šils iki 4–9 laipsnių. Be to, nelis ir pūs vidutinio stiprumo pietryčių vėjas.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį daugelyje šalies rajonų vėl sulauksime neigiamos temperatūros – iki 5 laipsnių šalčio.

Penktadienio diena bus panaši į ketvirtadienį, o oras įšils iki 5–10 laipsnių šilumos. Tiesa, naktis iš penktadienio į šeštadienį bus kiek šiltesnė nei praėjusi – temperatūra svyruos tarp 4 laipsnių šilumos ir 1 šalčio.

Šeštadienio dieną temperatūra pakils iki 6–11 laipsnių šilumos, o sekmadienį bus dar šilčiau – 7–12 laipsnių šilumos. Be to, sinoptikė prognozuoja, kad visą savaitgalį bus sausa ir saulėta.

Gražiais orais džiaugsimės ne tik savaitgalį – kitos savaitės pradžioje orų permainos taip pat nenumatomos – pūs vidutinio stiprumo vėjas, šils iki 8 laipsnių.

Tokie orai turėtų išlikti iki savaitės vidurio – tuomet galime sulaukti ir kritulių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt