Lietuvoje

2020.05.07 16:21

Klaipėdos hospise nuo koronaviruso pasveiko 12 pacientų, tarp jų – 94 metų moteris

Augustas Stankevičius, BNS2020.05.07 16:21

Klaipėdos hospise nuo koronaviruso pasveiko 12 globotinių, tarp jų yra ir seniausia įstaigoje gydoma pacientė – 94 metų moteris, ketvirtadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

„Esam gavę oficialų patvirtintiną, kad 12 pacientų yra laikomi pasveikusiais dėl koronaviruso, žinoma, jie ten turi dar visokių kitokių ligų“, – BNS ketvirtadienį sakė NVSC Klaipėdos departamento direktorius Raimundas Grigaliūnas.

Taip pat skaitykite

Pasak jo, įstaigoje iš viso infekcine liga užsikrėtė 33 pacientai, trys iš jų mirė, vienas išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Šiuo metu koronavirusu dar serga 17 pacientų.

Įstaigoje COVID-19 nustatytas ir 12-kai darbuotojų.

„Turime patvirtinimą, kad du darbuotojai pasveiko“, – sakė NVSC atstovas.

Klaipėdos hospisas koronaviruso židiniu tapo balandžio viduryje, kuomet koronavirusas buvo patvirtintas kelioms dešimtis globotinių ir darbuotojų.

NVSC Klaipėdos departamento duomenimis, tuo pačiu adresu, kur įsikūręs hospisas, veikia dvi įstaigos: UAB „Klaipėdos hospisas“ bei viešoji įstaiga „Paliatyvios pagalbos ir šeimos sveikatos centras“.

Atliekant įstaigos patikrinimą, nustatyta, kad higienos pasą turi tik pastaroji ir ta – tik vieno paciento slaugymui.

Taip pat skaitykite

Dėl galimo kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo, piktnaudžiavimo ir neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla Klaipėdos hospise atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Ikiteisminį tyrimą nuspręsta pradėti po to, kai gauti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento atlikto hospiso patikrinimo rezultatai.

Populiariausi

Covid-19 tyrimo punktas Radviliškyje

Lietuvoje

2020.09.30 10:49

NVSC skelbia pašalinusi trikdžius savo sistemoje: specialistai gali pasiekti informaciją apie COVID-19 atvejus Registrų centras: sutrikimai ne e.sveikatoje, o NVSC; atnaujinta 17.25

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.09.30 13:37

Daliai užsieniečių atvykti į Lietuvą taps paprasčiau: Vyriausybė supaprastino tvarką atsisakyta reikalavimo užsieniečiams atsivežti neigiamą COVID-19 testą likus 72 valandoms iki kelionės