Lietuvoje

2012.06.15 17:30

Palangoje vaikų lauks nemokamas žaidimų parkas

Kuo daugiau šeimų su vaikais prisivilioti norinti Palanga šalia jūros įrengė įspūdingą aikštelę vaikams žaisti. Vaikai siausti čia galės nemokamai. 

Kuo daugiau šeimų su vaikais prisivilioti norinti Palanga šalia jūros įrengė įspūdingą aikštelę vaikams žaisti. Vaikai siausti čia galės nemokamai, praneša LTV naujienų laida „Šiandien“.

Atokiau nuo triukšmingosios J. Basanavičiaus gatvės, pušyne šalia jūros įrengtoje aikštelėje penktadienį dar burzgė žoliapjovės, švytavo šluotos. Tačiau jau šeštadienį jos vartai bus atverti ir mažieji palangiškiai bei kurorto svečiai čia galės siausti visą dieną, o tėvams dėl to ploninti piniginių nereikės.

„Manau, kad reikėjo tokios aikštelės, nes dabar viskas vyksta J. Basanavičiaus gatvėje, kurioje labai žmonių. O tokios visiškai atskiros vietos, kuri skirta vaikam, Palangoje kaip ir nėra. Tuo labiau, kad ji yra aptverta, ir nei šuniukų, nei kačiukų čia nebus“, – teigė kalbinta moteris.

„Mes antrą kartą poilsiaujame Palangoje, ir mano vaikučiams nėra kur pažaisti. Gelbsti tik gulbės ir antys, kurias mes kiekvieną rytą lesiname. Sušeriame po pusantro kepalo duonos“, – tvirtina Lietuvos kurorte besiilsintis maskvietis.

Aikštelei įrengti kurorto savivaldybė atseikėjo daugiau nei 0,5 mln. litų. Teigiama, kad tokio parko su tiek daug ir didelių įrenginių žaisti nėra net aplinkinėse šalyse. 

„Noras, kad atvažiuotų šeimos, atvažiuotų su savo vaikais, kad turėtų kur ateiti. Nes turime tą J. Basanavičiaus gatvę, kur tiktai kavinės, o vaikams kažkokios mažos pramogos ten yra mokamos. O čia tiesiog gali ateiti tėvai su vaikais ir pramogauti“, – kalbėjo Palangos vicemeras Saulius Simė.

Parką kurorto valdžia ketina plėsti: dar šiemet šalia pastatyti įrenginių sportuoti, vėliau miške kurti Mįslių taką su lietuviškais personažais, medžio drožėjų darbais vaikams.