Naujienų srautas

Lietuvoje2015.10.24 10:01

Vilniuje sudegė Ūkininkų turgaus pastatas Ukmergės gatvėje

BNS 2015.10.24 10:01

Vilniuje šeštadienio ankstų rytą užsiliepsnojo ir sudegė Ukmergės gatvėje esantis medinis pastatas, kuriame buvo įsikūręs ir Ūkininkų turgelis.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, pranešimas apie gaisrą Ukmergės gatvės 259 name – vieno aukšto mediniame pastate – gautas šeštadienį 04.21 val. Pastato plotas – apie 300 kvadratinių metrų.

Į įvykio vietą pagal aukšto lygio pavojaus signalą išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos, informacija buvo perduota ir greitosios medicinos pagalbos tarnybai.

Kaip BNS šeštadienį informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus budėtojai, žmonių nelaimės vietoje nebuvo, tad nukentėjusiųjų nėra.

Gaisrą gesinti buvo išsiųstos 6 ugniagesių autocisternos, 2 vandens pervežimo automobiliai, keltuvas, kitos priemonės.

Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna, apie 7 val. ryto gaisras buvo lokalizuotas, jo likvidacija tebevyksta. Į įvykio vietą atvyko tyrėjai, kurie aiškinasi gaisro priežastis.

Kaip rašo portalas 15 min.lt, sudegė ir gaisro apimtoje teritorijoje buvusi alkoholinių prekių parduotuvėlė, „Žalios stotelės“ kioskelis, tortų krautuvė. Liepsna pagriebė ir šalia turgelio esančios sekmininkų bažnyčios „Biblijos kelias“ stogą, tačiau gaisrą užgesinti pavyko greitai. Apsaugoti suspėta ir du šalia prekyvietės esančius gyvenamuosius pastatus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi