Lietuvoje

2015.10.22 12:12

Sučiuptas Kauno apygardos prokuratūrą fekalijomis ir dažais ištepliojęs vyras

15min.lt2015.10.22 12:12

Sulaikytas įtariamasis, spalio 14 dienos ankstų rytą išdaužęs Kauno apygardos prokuratūros pastato langus, ištepliojęs sienas raudonais dažais bei fekalijomis. Vyras jau anksčiau yra teistas.

Spalio 14 dieną, apie 5.52 valandą, iš chuliganiškų paskatų buvo išdaužtas Laisvės alėjoje esančio Kauno apygardos prokuratūros pastato pagrindinių durų lango stiklas, vitrininis langas bei ištepliotos pastato sienos. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Tuomet vaizdo kameros įvykio vietoje užfiksavo vyrą, darantį nusikalstamą veiką. Vaizdo įrašas buvo paviešintas.​

Praėjus mažiau nei dviem savaitėms, Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos darbuotojai, atlikę eilę procesinių veiksmų, operatyviai nustatė ir Utenoje sulaikė 42-ejų metų Kauno miesto gyventoją, įtariamą viešosios tvarkos pažeidimo padarymu. Asmuo teisėsaugos pareigūnams žinomas, anksčiau yra teistas.

Spalio 22 dieną Kauno apygardos prokuratūros prokuroras, kontroliuojantis šį ikiteisminį tyrimą, kreipsis į Kauno miesto apylinkės teismą dėl kardomosios priemonės suėmimo skyrimo.

Už šią nusikalstamą veiką numatyta viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.