Naujienų srautas

Lietuvoje2015.10.22 16:28

„Dainų dainoje“ Gintarė leidosi užvaldoma jausmų

2015.10.22 16:28

Šį šeštadienį žiūrovus vėl stebins muzikiniai pasimatymai LRT televizijos projekte „Dainų daina“. Gintarė pirmą kartą laidos istorijoje elgėsi ne taip, kaip sako protas, o leidosi užvaldoma jausmų.

Gintarės Karaliūnaitės kūrinį „Pelenė“ šį kartą atliko grupė „Sare Roma“. Pasak Gintarės, šis kūrinys pirmą kartą atrado tikrąjį savo skambėjimą. Paauglystėje sukurtoje dainojeslypi čigoniška aistra. Daugybę metų stalčiuje gulėjusi ir pačios autorės ne itin mėgstama daina pagaliau rado savo atlikėją. Pati kūrėja tą vakarą, nusiavusi batus, išbėgo į sceną ir prisijungė prie atlikėjų. Gintarė prisipažįsta –  visada svajojo, kad tai bus čigoniška daina, skirta besąlygiškai atsiduoti čigoniškai aistrai. Dainos kūrėja, tarsi pamiršusi, kad yra ištekėjusi,  viešai prisiekė, jog, jei grupės lyderis Ištvanas pasipirš, ji negalės atsisakyti tokio pasiūlymo.

Aistrų valdoma Gintarė tą vakarą ne tik dalijo meilės pažadus, bet ir įsivėlė į pavydo sceną. Čigoniškų ritmų užvaldyta ji puolė glėbesčiuoti Deivydą Zvonkų,ir šis liko maloniai nustebintas. Deja, Gintarė, net nenutuokė, kad visai šalia pasirodymui jau ruošėsi Deivydo žmona Katažina. Merginų akistata ir pavydo scena buvo tiesiog neišvengiama – kilo nedidelis sąmyšis ir buvo kultūringai apsimėtyta  pavydo strėlėmis.

Vyresniosios kartos kompozitoriai šį vakarą išliko santūrūs stebėtojai ir žiūrovų dėmesį bandė prikaustyti savo kūryba, o ne meilės peripetijomis.

Visa tai ir dar daugiau intriguojančių nutikimų – jau šį šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ su charizmatiškaisiais laidos vedėjais Beata Tiškevič ir Arūnu Valinsku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi