Lietuvoje

2015.10.19 11:40

S. Skvernelis išvyksta į Ukrainą aptarti teisėsaugos ryšius, valdymo standartus

BNS2015.10.19 11:40

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pirmadienį išvyksta į Kijevą aptarti teisėsaugos ryšius ir europinių standartų tiekimą.  

Vizito metu S. Skvernelis susitiks su Ukrainos vidaus reikalų ministru Arsenu Avakovu, Ukrainos nacionalinės gvardijos, nacionalinės policijos atstovais.

„Vizito tikslas – stiprinti Lietuvos ir Ukrainos vidaus reikalų ministerijų ir teisėsaugos institucijų ryšius, siekiant toliau plėtoti dvišalį bendradarbiavimą bei keitimąsi patirtimi diegiant europinius ir tarptautinius demokratinius valdymo standartus Ukrainos vidaus reikalų ministerijoje ir jai pavaldžiose vykdomosios valdžios struktūrose“, – pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Dviejų dienų darbo vizito metu ministras S.Skvernelis apsilankys Ukrainos vidaus reikalų ministerijoje, taip pat susitiks su Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriumi Oleksandru Turčynovu ir Ukrainos Prezidentūros administracijos vadovo pavaduotoju, atsakingu už ryšius su teisėsaugos institucijomis, Andrijumi Taranovu.