Naujienų srautas

Lietuvoje2020.05.02 14:53

Įtariama, kad Kėdainiuose esantį „Vaivorykštės“ tiltą padegė tyčia

Vienas iš Kėdainių simbolių, „Vaivorykštės“ pėsčiųjų tiltas stipriai nukentėjo – įtariama, kad jis buvo padegtas. Ankstų šeštadienio rytą liepsnojo laikančiosios tilto konstrukcijos, tad žala bus itin didelė.

Padegtas tyčia

Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius spėjo, kad tiltas buvo padegtas tyčia. Itin drėgnas oras mažina netyčinio užsidegimo prielaidą iki visiškai minimalios.

„Šiuo metu kaip tik esu prie tilto. Panašu, kad padegimas tyčinis. Tiltas nuo kokios cigaretės tikrai negalėjo užsidegti.

Sudegusi tilto dalis – nešančios konstrukcijos. Tiltas nesaugus, jis uždarytas“, – komentavo A. Kacevičius.

Gesino du kartus

Paaiškėjo, kad tiltą gaisrtininkai gesinti turėjo du kartus. Užgesinus pirmąjį kartą, po kurio laiko tiltas vėl įsiliepsnojo.

„Galima daryti prielaidą apie tyčinį padegimą. Rodosi, kad kokio degaus skysčio pripilta buvo, bet kol kas tai tik spėjimai. Be žmogaus įsikišimo jis tikrai negalėjo suliepsnoti.

Gaisrininkai vyko į įvykio vietą du kartus. Pirmiausia atvyko anksti ryte ir užgesino ugnį. Bet matyt smilko konstrukcijos, gal kokią žiežirbą vėjas pagavo, ir vėl tiltas įsiliepsnojo, tad teko gesinti antrą kartą“, – informavo rajono meras Valentinas Tamulis.

Laukia tyrėjų

Kol kas prie tilto laukia vietos policijos pareigūnai, laukiama tyrėjo iš Prienų. Taip pat atvykę specialistai turės nustatyti tiltui padarytą žalą.

„Savivaldybė imsis visų priemonių, kad būtų išaiškinti galimi padegėjai. Samdysime tyrėjus ir situaciją analizuosime respublikiniu mastu – jeigu kažkas tyčia norėjo tiltą sudeginti, tai yra tikrai labai rimti reikalai.

Pareigūnai informuoti, kokių vaizdo stebėjimo kamerų medžiaga gali būti naudinga, bandant rasti padegėjus“, – kalbėjo A. Kacevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi