Naujienų srautas

Lietuvoje2015.10.19 10:33

BMW M3 Vilniuje rėžėsi į viešojo transporto stotelę, du žmonės – reanimacijoje (atnaujinta)

15min.lt 2015.10.19 10:33

Sekmadienio pavakarę Vilniuje, Vilniaus gatvėje, automobilis BMW įvažiavo į viešojo transporto stotelę. Per įvykį nukentėjo aštuoni žmonės.  

Pirminiais duomenimis, vairuotojas važiavo Gedimino prospekto link, tačiau nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į viešojo transporto stotelę. Ši visiškai suniokota.

Per įvykį sužeisti aštuoni žmonės. Septyni iš jų išvežti į ligoninę.

Po apžiūros penki nukentėję buvo išleisti gydytis namo, tačiau du nukentėjusius medikai paguldė į reanimacijos palatą. Vilniaus miesto policijos teigimu, jiems nustatyti daugybiniai kaulų lūžiai.

Socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti informacija, kad automobilis 13 dienų vėlavo atlikti techninę transporto priemonės apžiūrą. Ši informacija oficialiai nepatvirtinta. Automobiliu BMW važiavo vaikinas su mergina. Jie sužalojimų išvengė.

Skaitytojai internete aptiko, kad vairuotojas prieš avariją į feisbuką buvo įkėlęs savo BMW nuotrauką ir pridėjęs užrašą: „Laikas pažadinti žvėriuką“.

15min.lt duomenimis, avariją sukėlė automobilių fotografas Arnoldas Ivanauskas.

Šių metų gegužę jis davė interviu 15min.lt. Tuomet paklaustas, kad turbūt tenka ne tik klientų automobilius fotografuoti, bet ir juos pavairuoti, jis atsakė: „Kuo toliau, tuo automobilių savininkai pasitiki labiau ir būna, kad automobilius tiesiog palieka man. Seniau būdavo ir pačiam nedrąsu sėsti prie tokių automobilių vairo, bet šiuo metu tenka pačiam pavairuoti.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16