Lietuvoje

2020.05.01 07:00

Skvernelis sveikina visus dirbančius Lietuvos žmones: dėl ekstremalių aplinkybių susiduriame su sunkumais

LRT.lt 2020.05.01 07:00

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis visus dirbančius šalies gyventojus sveikina su Tarptautine darbo žmonių solidarumo diena.

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu turime galimybių įvertinti ir suvokti kasdienio darbo reikšmę tiek kiekvienam iš mūsų, tiek visai valstybei. Dėl ekstremalių aplinkybių daugelio sričių darbuotojai šiandien susiduria su sunkumais. Tačiau neabejoju, kad mes galime tai įveikti pasitelkdami socialinį dialogą ir dirbdami išvien. Socialinio dialogo skatinimui ir puoselėjimui Vyriausybė visuomet skyrė ypatingą dėmesį. Tikiu, kad tai mums padės įveikti ir precedento neturinčią šiandienos krizinę situaciją.

Šiuo laikotarpiu labai svarbu saugoti darbuotojų teises – ir tai turime daryti kartu. Dirbantys asmenys yra mūsų ekonomikos pagrindas, tad turime dėti bendras pastangas, kad išsaugotume darbo vietas ir žmonių pajamas. Svarbiausia – niekada nepamirškime esminių modernios visuomenės bruožų: tai socialinė atsakomybė, bendrystė, teisingumas ir pagarba kiekvienam žmogui“, – sakoma premjero sveikinime.