Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.30 13:20

Grubliauskas pranešė apie gaisrą sąvartyne: ugnis užgesinta, tačiau židinys bus stebimas

ELTA 2020.04.30 13:20

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas pranešė apie Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) sąvartyne kilusį gaisrą. Pasak uostamiesčio mero, gaisras jau lokalizuotas ir atvira liepsna užgesinta, tačiau, mero teigimu, gaisro židinys bus stebimas toliau visą savaitgalį.

„Rūpesčiai nesibaigia, ekstremalių situacijų židinių „spektras“ plečiasi. Gaisras įsiplieskė KRATC'o sąvartyne, vakariniame šlaite, Dumpių k. esančioje teritorijoje. Nors kiek teko bendrauti su KRATC'o atstovais bei ugniagesių atstovais, jie teigia, kad padėtis kontroliuojama, bet jau preliminariai informavome Ekstremalių situacijų komisijos narius apie šį įvykį ir įdėmiai stebėsime situaciją, kad būtume pasiruošę bet kokiems įvykių raidos scenarijams“, – feiskube paskelbė V. Grubliauskas.

Jo teigimu, gaisrą gesino 5 ugniagesių gelbėtojų automobiliai ir jis buvo lokalizuotas.

„Paskutinėmis žiniomis, atvira liepsna jau užgesinta, vietoje yra net 5 ugniagesių automobiliai, gaisras lokalizuotas. Bet neišvengiamai – per visą ilgąjį savaitgalį privalomai bus užtikrinamas nepaliaujamas gaisro židinio stebėjimas nuolatos budint vietoje ir akylai stebint situaciją“, – akcentavo Klaipėdos miesto meras.

Kartu V. Grubliauskas taip pat informavo apie tikėtiną gaisro priežastį.

„Numanoma gaisro priežastis – savaiminis užsidegimas dėl sąvartyno gilumoje vykstančių irimo procesų, bet tai bus išsiaiškinta visiškai užgesinus gaisrą ir įsitikinus, kad jis neatsinaujins“, – pridūrė V. Grubliauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23