Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.27 12:40

Uostamiestyje koronavirusu užsikrėtė socialines paslaugas namuose teikęs asmuo

atnaujinta 12.52
Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.04.27 12:40

Klaipėdos miesto savivaldybėje koronavirusu užsikrėtė socialinio darbuotojo padėjėjas, socialines paslaugas teikęs namuose. Šiuo metu uostamiestyje minėta infekcija tebėra užsikrėtę 48 medicinos darbuotojai.

Apie tai Klaipėdos miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje pirmadienį pranešė Klaipėdos miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Rožė Perminienė.

„Socialinių darbuotojų, dirbančių socialinės priežiūros ir socialinės globos įstaigose, nuo balandžio 16-tos iki šios dienos yra ištestuoti 387 ir nustatytas vienas sergantis, užsikrėtęs (koronavirusu – LRT.lt) darbuotojas“, – kalbėjo R. Perminienė.

Anot jos, tai nėra globos namų įstaigos darbuotojas.

„Tai yra socialines paslaugas namuose teikiantis socialinio darbuotojo padėjėjas. Yra nustatyti keturi kontaktiniai asmenys […] ir jie yra informuoti, izoliuoti“, – pažymėjo R. Perminienė.

Ji Klaipėdos miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje priminė, kad aktyviai dėl koronaviruso testuojami ir uostamiesčio medikai, medicinos darbuotojai. Iš viso, pasak R. Perminienės, yra ištirtas 2593 medikai, medicinos darbuotojai. Jos teigimu, daliai jų buvo nustatyta infekcija, tačiau jie jau yra pasveikę, sugrįžę į darbus.

„Šiai dienai mes turime medicinos darbuotojų, medikų su teigiama diagnoze – 48 asmenis“, – infekuotųjų koronavirusu Klaipėdos medicinos darbuotojų statistiką pristatė R. Perminienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi