Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.26 13:07

Į Lietuvą atgabenta beveik 11 tonų apsauginių skafandrų

LRT.lt 2020.04.26 13:07

Į Lietuvą sekmadienį atgabenta beveik 11 tonų apsauginių skafandrų iš Kinijos. Siunta turėtų būti pristatyta Kauno klinikoms, vėliau pagal poreikį skafandrai keliaus į Kauno, Marijampolės ir Tauragės apskrityse esančias ligonines, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Kauno oro uoste rytą nusileidęs lėktuvas kartu atskraidino ir 300 tūkst. tamponėlių ėminių ėmimui iš nosies, jie bus perduoti Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai.

Kauno klinikos yra viena iš penkių numatytųjų ligoninių, organizuojančių ir koordinuojančių paslaugų teikimą, įskaitant gautų asmens apsaugos priemonių paskirstymą.

Pasak SAM, ši siunta – tai dar viena dalis įvykdyto asmens apsaugos priemonių užsakymo iš Kinijos. Už jų logistiką į Lietuvą atsakinga Susisiekimo ministerija.

Gauti kroviniai paskirstomi penkioms šalies organizuojančioms ligoninėms – Santaros klinikoms, Kauno klinikoms, Klaipėdos universitetinei ligoninei, Respublikinei Panevėžio ligoninei ir Respublikinei Šiaulių ligoninei.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi