Lietuvoje

2020.04.26 10:34

Alytuje esančiam pastatui „vaiduokliui“ apdengti – tentas už beveik 11 tūkst. eurų

Ramūnas Jakubauskas, BNS2020.04.26 10:34

Alytaus miesto savivaldybė balandžio pradžioje už beveik 11 tūkst. eurų įsigijo milžinišką tentą, kuriuo dengiamas šalia savivaldybės miesto centre esantis nebaigtas statyti pastatas.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis teigė, kad pinigai bus išieškoti iš pastato savininkų.

„Kaina bus išieškota iš pastato savininkų. Vienas iš jų sutinka sumokėti dalį kainos, o iš kito savininko, jeigu nesutiks, išieškosime“, – BNS sakė Alytaus vadovas.

Jo teigimu, uždengti miesto centre stūksantį pastatą nusprendė miesto savivaldybė, kadangi nebaigtas statyti pastatas jau keletą dešimtmečių nepuošia Dzūkijos sostinės.

„Tas pastatas jau 30 metų toks – mes nebegalime daugiau žiūrėti. Tai yra, aš nežinau, miesto vidinio veido nebuvimas“, – kalbėjo Alytaus meras.

Jis taip pat teigė, kad kol kas savivaldybė negali imtis iniciatyvos pastatą nugriauti, nes savininkai santykius aiškinasi teismuose.

„Mes privačiam turtui negalime nieko padaryti, ten tarp savininkų jau ilgą laiką vyksta teisminiai procesai“, – sakė N. Cesiulis.

Daugiau nei 1,1 tūkst. kvadratinio metro tentą pagamino konkursą laimėjusi Rietave registruota bendrovė „Frezavimo namai“.

Populiariausi