Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.25 13:28

Aplinkos apsaugos departamente darbą pradėjo du nauji patarėjai

Aplinkos apsaugos departamente ketvirtadienį darbą pradėjo patarėjas Jonas Malikėnas ir vyresnysis patarėjas Artūras Alekna.

„Jie patarinės vadovams teisiniais klausimais“, – BNS sakė aplinkos ministro atstovas Justas Jaskonis.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika teigė, kad patarėjai į naujas pareigas tarnybinio kaitumo būdu ateina iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

„Iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, jeigu neklystu. Man atrodo, teisininkai, bent jau vienas tai tikrai, bet gali būt, kad abudu“, – BNS teigė ministras.

Kaip BNS informavo departamento atstovė spaudai Jurgita Jasiūnienė, patarėjai pasirinkti atsižvelgiant į nustatytus aukštus kvalifikacinius reikalavimus, patarėjų turimą teisinę darbo patirtį bei įgytas kompetencijas.

Pasak atstovės, patarėjai turi didesnę nei 5 metų teisinio darbo patirtį, išmanantys teisėkūros procesą, teisės aktų projektų rengimo, derinimo ir priėmimo procedūras, išmanantys reikalingus teisės aktus.

Iš viso departamente steigiamos trys naujos patarėjų pareigybės, šiuo metu vis dar laisva vyriausiojo patarėjo, atsakingo už visuomenės informavimą, vieta.

Departamentas taip pat laukia ir naujojo vadovo, kurio tinkamumą eiti pareigas šiuo metu vertina Specialiųjų tyrimų tarnyba.

BNS žiniomis, tai – buvusi Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerė Olga Vebrienė, ji neseniai pradėjo dirbti Aplinkos ministerijoje Strateginių pokyčių grupės vadove.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi