Lietuvoje

2020.04.25 10:01

Lietuvoje užfiksuota dar 16 naujų koronaviruso atvejų

LRT.lt2020.04.25 10:01

Šeštadienio rytą pranešta, kad šalyje per parą užfiksuota dar 16 naujų koronaviruso atvejų, iš viso šalyje užregistruota 1426 užsikrėtusiųjų. Apie tai informavo Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Per vakar dieną, penktadienį, ištirta 7956 ėminių dėl įtariamo koronaviruso. Iki šiol iš viso ištirta 98948 ėminių dėl įtariamo koronaviruso. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Pasveikusiųjų skaičius siekia 460, iš jų – 94 medikai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) balandžio 24 d. 21 val. duomenimis, iš viso Lietuvoje nuo koronaviruso mirė 41 žmogus.

SAM primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

LRT.lt trumpai pateikia svarbiausias paskutinės paros naujienas, susijusias su koronavirusu Lietuvoje. Jas rasite ČIA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.