Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.23 14:29

Seimo pirmininkas persigalvojo: karantino metu vizitą į slaugos ligoninę atšaukia

atnaujinta 16.50

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis penktadienį planavo lankytis savo rinkimų apygardoje esančioje slaugos ligoninėje. Tiesa, vėliau Seimo pirmininko atstovai išplatino naujausią informaciją, kurioje pranešama, kad parlamento vadovo vizitas yra atšaukiamas.

„Slaugos namų personalas pranešė, kad siekiant užkirsti kelią galimam karantino pažeidimui rekomenduojama visiškai vengti bet kokio pašalinio kontakto, todėl suprasdami ir įvertindami rizikas nusprendėme su personalu pasikalbėti nuotoliniu būdu“, – BNS sakė V. Pranckiečio atstovė spaudai Karolina Frolovienė.

Ketino domėtis betarpiškai

Anksčiau paskelbtoje V. Pranckiečio penktadienio darbotvarkėje buvo numatytas apsilankymas Vilkijos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje Kauno rajone.

Seimo pirmininko atstovė spaudai Karolina Frolovienė tuomet teigė, kad „vizito tikslas – betarpiškai išklausyti medikus ir slaugos darbuotojus, sužinoti apie sąlygas, kokiomis šiuo sunkiu laikotarpiu dirba“.

„Seimo pirmininkas į slaugos namus vyksta laikydamasis visų saugumo reikalavimų“, – sakoma atstovės spaudai BNS perduotame komentare.

Toks slaugos namų lankymas būtų pažeidęs tvarką

Vyriausybė siekdama sustabdyti koronaviruso plitimą kovo 16 dieną paskelbė karantiną.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, dėl padidėjusios rizikos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse draudžiamas pacientų lankymas.

Reaguodamos į galimas grėsmes, senjorų globos įstaigos ir slaugos ligoninės ėmėsi ypatingos saugos priemonių: nebeįleidžia lankytojų, riboja siuntinius arba visiškai jų nebepriima, personalas naudoja specialią aprangą ir taip toliau.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi