Naujienų srautas

Lietuvoje2015.10.15 12:27

Orai: savaitgalį šalčiai šiek tiek atsitrauks

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.10.15 12:27

Ketvirtadienį dar pasidžiaugsime saulėtu rudeniu, o nuo penktadienio laukia orų permainos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Alva Nagelytė  

Ketvirtadienį vis dar tęsis sausi, saulėti ir gražūs rudens orai. Pūs šiek tiek stiprokas pietryčių vėjas. Vakariniame šalies pakraštyje jo gūsiai sieks 10–12 m/s. Dieną temperatūra pakils iki 8–12 laipsnių šilumos. Panašiai kaip ir vakar, šilčiausia bus prie jūros ir Pietvakarių Lietuvoje.

Penktadienį jau laukiama orų pokyčių. Naktį iš pietvakarių pamažu ims traukti vis tankėjantys debesys ir dieną jau daug kur pasirodys lietus. Daugiausia jis bus nestiprus, tik vakariniame šalies pakraštyje kiek gausesnis. Vėjas vis dar pūs iš pietryčių, naktį truputį silpniau, o dieną vėl įsismarkuos.

Temperatūra naktį dar šiaurės rytinėje šalies pusėje kris iki 0–2 laipsnių šalčio, kitur svyruos apie  1–4 laipsnius šilumos. O dieną tikimasi 7–11 laipsnių šilumos. Vakariniuose rajonuose bus vėsiau, kur bus tankesni debesys ir lietingesnė diena.

Šeštadienio naktį dar palynos, daugiausia – rytiniuose rajonuose. Nakties temperatūra visur bus virš 0 laipsnių – 2–5 laipsniai šilumos. Dieną lietaus tikimybė bus nedidelė, debesys taip pat turėtų prasisklaidyti, vėl bus graži diena. Temperatūra kils iki 10–12 laipsnių šilumos.

Sekmadienis bus lietingesnis, nakties temperatūra bus 3–7 laipsniai šilumos, o dieną sulauksime apie 8–10 laipsnių šilumos.    

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi