Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.22 15:36

Tamašunienė: su koronavirusu kovojantiems pareigūnams karantino metu didesni atlyginimai

LRT.lt 2020.04.22 15:36

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui ir skyrė 2, 849 mln. eurų, pareigūnų priedams prie atlyginimų mokėti.

„Pareigūnams, kurie reaguoja į įvykius susijusius susijusius su COVID-19, mokami priedai prie atlyginimų. Šios finansinės paskatos imtasi atsižvelgus į nelengvą pareigūnų darbą ir pavojingas situacijas. Tai žmonės, kurie vykdo savo pareigas ir stengiasi užtikrinti mūsų visų saugumą“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Šiuo metu priedai mokami iš tarnybų asignavimų, o Vyriausybei pritarus bus skirta lėšų iš valstybės rezervo. 1,1 mln. eurų skirtas pareigūnams ir kitiems darbuotojams, kurių darbas tiesiogiai susijęs su ekstremaliosios situacijos suvaldymu, priemokoms už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą ar už papildomų užduočių atlikimą bei už viršvalandinį darbą kovo mėnesį ir 1 749 mln. eurų – už darbą šventinį Velykų savaitgalį vykdant papildomo

gyventojų judėjimo ribojimo kontrolę.

Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose dirba apie 15 tūkst. pareigūnų. Šios lėšos bus skirtos Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Policijos departamentui, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui, Viešojo saugumo tarnybai, Vadovybės apsaugos departamentui ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi