Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.21 10:06

Surplys: dėl koronaviruso bus tiriami visų Nemenčinės įmonių, įstaigų darbuotojai

bus atnaujinta Ukmergės ligoninės veikla; atnaujinta 10.17
Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.04.21 10:06

Valstybės lygio ekstremalių situacijų komisijos Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys antradienį pranešė, kad bus tiriami visų Nemenčinės įmonių, įstaigų darbuotojai.

„Artimiausiu metu bus tiriami visi Nemenčinės įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojai“, – antradienį spaudos konferencijos metu sakė G. Surplys.

LRT.lt primena, kad koronaviruso protrūkis Nemenčinėje užfiksuotas po to, kai infekcija pasklido siuvimo įmonėje „Vilnika“. Vyriausybė nutarė apriboti patekimą į Nemenčinę.

G. Surplys taip pat informavo, kad per praėjusią parą dėl karantino taisyklių pažeidimo policija surašė 82 administracinių nusižengimų protokolus, nė viena pažeidimas nebuvo užfiksuotas Nemenčinėje. Iš viso, pasak premjero patarėjo, nuo balandžio 3 d. dėl karantino taisyklių pažeidimų surašyti 1486 administracinių nusižengimų protokolai.

Spaudos konferencijoje G. Surplys pranešė, kad artimiausiu metu bus atnaujinta Ukmergės ligoninės veikla.

Premjero patarėjas taip pat pranešė, kad ketinama pakoreguoti viešų renginių atvirose erdvėse, kai žmonės sėdi automobiliuose, tvarką.

„Jeigu būtų priimtas operacijų vadovo sprendimas, kad automobiliuose galima stebėti renginius atsidarius langus, o ne užsidarius, kaip dabar yra daroma, pagal reikalavimus, tai tada organizatoriai turėtų užtikrinti, kad automobiliai stovėtų ne arčiau kaip 2 metrai vienas nuo kito“, – aiškino G. Surplys.

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad Lietuvoje antradienį patvirtinti 24 nauji koronaviruso atvejai. Iš viso Lietuvoje jų – 1350. Nuo koronaviruso mirė 37 žmonės. Pasveikusiųjų skaičius nuo 242 išaugo iki 298. Pažymėtina, kad tarp pasveikusiųjų – dar 5 medikai. Iš viso pasveikusiais laikomi 55 medikai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi