Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.19 16:39

Nemenčinės gyventojai raginami izoliuotis, kol bus gautas tyrimo dėl COVID-19 atsakymas

ELTA 2020.04.19 16:39

Siekiant stabilizuoti padėtį Vilniaus rajono Nemenčinės miestelyje, gyventojai primygtinai raginami izoliuotis iki tyrimo dėl koronaviruso infekcijos atsakymo gavimo .

„Socialinių kontaktų vengimas užkirs kelią tolesniam infekcijos plitimui. Nors ir neturėjote sąlyčio su sergančiaisiais, nejaučiate simptomų, būdingų COVID-19, po tyrimo atlikimo likite namuose. Neikite į darbą, nesilankykite parduotuvėje ar vaistinėje. Tai reikalinga, kad neatsirastų naujų židinių Jūsų darbovietėse ar kitur. Tyrimo atsakymo gavimas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 dienų. Sutarkite su darbdaviu, kad iki kol paaiškės tyrimų rezultatai, visiems bus saugiausia, jog liksite namuose. Nepamirškite, kad COVID-19 plinta žaibiškai. Kitu atveju galite pasiimti atostogų, jeigu turite sukauptų dienų arba kreiptis į šeimos gydytoją dėl nedarbingumo“, – raginama Vilniaus rajono savivaldybės Feisbuko paskyroje.

Taip pat Nemenčinės gyventojams paaiškinama, kad į darbą ir prie įprastinės veiklos, laikantis karantino sąlygų bei saugumo priemonių, bus galima grįžti gavus tyrimo atsakymą ir, jei jis bus neigiamas.

Rajono savivaldybė atkreipia dėmesį, kad asmenys, turėję kontaktą su sergančiaisiais – izoliuotis privalo.

Kaip jau skelbta, netoli Vilniaus esantis Nemenčinės miestelis uždarytas dėl koronaviruso protrūkio, kilusio siuvimo įmonėje „Vilnika“ ir išplitusio globos namuose „Senevita“ bei pačiame miestelyje. Šeštadienio duomenimis, užsikrėtusių koronaviruso infekcija Nemenčinėje buvo 78.

Vyriausybės sprendimu miestelis uždarytas, nuspręsta tirti visus suaugusius Nemenčinės gyventojus

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi