Lietuvoje

2015.10.14 01:07

STT sulaikė poilsio centro „Aqua“ vadovą

DELFI.lt2015.10.14 01:07

Druskininkų savivaldybei priklausančiame Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre „Aqua“, kurį sudaro vandens parkas, viešbutis, gydykla, buvo tvarkomasi kaip privačioje įmonėje, rašoma STT pranešime spaudai.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, gavę duomenų apie galbūt neteisėtai naudojamas savivaldybės bendrovės lėšas ir turtą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl šios bendrovės direktoriaus piktnaudžiavimo.

Pasak pranešimo, bendrovės vadovas, kaip įtariama, kartais pasitelkdamas kai kuriuos Druskininkų savivaldybės darbuotojus, organizuodavo žmonių apgyvendinimą viešbutyje „Aqua“ be jokios buhalterinės apskaitos, taip pat būdavo dalinamos įvairios dovanos – leidimai nemokamai pasinaudoti centro paslaugomis.

Pranešime nurodoma, kad atlikdami šį ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, STT pareigūnai pirmadienį sulaikė „Aqua“ direktorių E. A., bendrovės ir Druskininkų savivaldybės patalpose atliko kratas ir paėmė tyrimui reikšmingus daiktus ir dokumentus.

STT pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.