Lietuvoje

2020.04.18 08:48

VSAT: nuo karantino pradžios į Lietuvą neįleisti 1009 asmenys, neišleisti – 397

Kornelija Mykolaitytė, ELTA2020.04.18 08:48

Nuo karantino paskelbimo pradžios į Lietuvą atvykti neleista 1009 asmenims, neišleisti 397 asmenys, rodo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) šeštadienio 8 valandos duomenys.

Per pastarąją parą į šalį neleista atvykti 18 asmenų.

VSAT primena, kad asmenų ar jų asmeninės paskirties lengvųjų automobilių atvykimas į Lietuvos teritoriją leidžiamas tik per šiuos punktus: Kalvarija–Budzisko, Saločiai–Grenctalė.

Išimtiniais atvejais, gavę VSAT vado ar jo įgalioto asmens leidimą, asmenys ar jų lengvieji asmeninės paskirties automobiliai į Lietuvą gali atvykti ir per tam tikrus tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus.

Ekipažų ir įgulų nariai, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, gali vykti per šiuos tarptautinius automobilių kelių sienos kontrolės punktus: pasienyje su Lenkija Kalvarijos–Budzisko, pasienyje su Latvija Būtingės–Rucavos, Saločių–Grenctalės, Smėlynės–Medumi, pasienyje su Baltarusija Medininkų–Kamenyj Log, Šalčininkų–Benekainių, Raigardo–Privalkos, pasienyje su Rusija Kybartų–Černiševskojės, Panemunės–Sovetsko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt