Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.17 16:22

Savaitgalį bus vykdoma intensyvi stebėsena: institucijų akiratyje – prekybos vietos, renginiai atvirose erdvėse

Gytis Pankūnas, LRT.lt 2020.04.17 16:22

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Giedrius Suprlys penktadienį pranešė, kad Vyriausybei daliai verslo sušvelninus karantino sąlygas, savaitgalį bus vykdoma intensyvi prekybos, paslaugų teikimo vietų, renginių, kuriuos galima stebėti iš automobilių, stebėsena.

„Ministras pirmininkas šiandien pavedė vidaus reikalų ministrei, sveikatos apsaugos ministrui ir žemės ūkio ministrui užtikrinti, kad jų valdymo srities įstaigos šį savaitgalį vykdytų intensyvią stebėseną ir įgyvendintų kontrolės priemones prekybos ir paslaugų teikimo vietose, atvirose erdvėse organizuojamose renginiuose, kuriuos galima stebėti iš automobilių, ir tiems verslo sektoriams, kuriems buvo sušvelnintos karantino sąlygos“, – spaudos konferencijos metu pranešė G. Surplys.

Anot jo, stebėseną atliks Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, policijos pareigūnai, savivaldybių atstovai.

„Pirmiausia, tai yra atsakomybė paties verslo, kuris veiks šį savaitgalį, tačiau, kaip minėjau, bus pasitelktos visos kontrolės priemonės“, – aiškino G. Surplys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi