Lietuvoje

2020.04.17 16:22

Savaitgalį bus vykdoma intensyvi stebėsena: institucijų akiratyje – prekybos vietos, renginiai atvirose erdvėse

Gytis Pankūnas, LRT.lt2020.04.17 16:22

Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Giedrius Suprlys penktadienį pranešė, kad Vyriausybei daliai verslo sušvelninus karantino sąlygas, savaitgalį bus vykdoma intensyvi prekybos, paslaugų teikimo vietų, renginių, kuriuos galima stebėti iš automobilių, stebėsena.

„Ministras pirmininkas šiandien pavedė vidaus reikalų ministrei, sveikatos apsaugos ministrui ir žemės ūkio ministrui užtikrinti, kad jų valdymo srities įstaigos šį savaitgalį vykdytų intensyvią stebėseną ir įgyvendintų kontrolės priemones prekybos ir paslaugų teikimo vietose, atvirose erdvėse organizuojamose renginiuose, kuriuos galima stebėti iš automobilių, ir tiems verslo sektoriams, kuriems buvo sušvelnintos karantino sąlygos“, – spaudos konferencijos metu pranešė G. Surplys.

Anot jo, stebėseną atliks Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, policijos pareigūnai, savivaldybių atstovai.

„Pirmiausia, tai yra atsakomybė paties verslo, kuris veiks šį savaitgalį, tačiau, kaip minėjau, bus pasitelktos visos kontrolės priemonės“, – aiškino G. Surplys.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05