Lietuvoje

2015.10.13 10:29

Sinoptikas žada malonesnius orus

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.10.13 10:29

Artimiausios dienos bus kiek šiltesnės nei iki šiol, tačiau penktadienį atkeliaus drėgnesni orai, prognozuoja sinoptikas Vytautas Sakalauskas.

Kaip LRT RADIJUI sakė V. Sakalauskas,  antradienį debesų daugės, tačiau lietaus nesulauksime.  Rytinių krypčių vėjas pūs 6–11 m/s greičiu. Temperatūra – 7–10 laipsnių šilumos, o Pietų ir Vakarų Lietuvoje vietomis galima tikėtis ir 11–12 laipsnių šilumos.    

Trečiadienį kritulių taip pat nesulauksime, iškils rytinių krypčių vėjas. Naktį bus nuo 1 laipsnio šilumos iki 4 laipsnių šalčio, Kuršių Nerijoje – 3–5 laipsniai šilumos, o dieną bus 9–12 laipsnių šilumos“, – kalbėjo sinoptikas.

Ketvirtadienio orai, V. Sakalausko teigimu, bus dar truputėlį malonesni, nes rytų, pietryčių vėjas atneš dar truputėlį šiltesnį orą. Nakties temperatūra svyruos apie 0 laipsnių, o dieną galime tikėtis 9–13 laipsnių šilumos. Lietaus debesys irgi nepasirodys.

„Penktadienį bei savaitgalį atkeliaus drėgnesni orai. Tad saulė jau ne taip dažnai džiugins, jau retkarčiais ir palis. Naktimis temperatūra turėtų išlikti teigiama, o dienomis ji bus artima 10-čiai laipsnių šilumos“, – prognozavo V. Sakalauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.