Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.16 19:52

Geros žinios: 23 Respublikinės Panevėžio ligoninės medikai penktadienį grįžta į darbą

LRT.lt 2020.04.16 19:52

Dvidešimt trijų Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriaus darbuotojų ir keturių šio skyriaus pacientų antrojo testo dėl koronavirusinės infekcijos rezultatai taip pat neigiami. Tai reiškia, kad infekcijos plitimo įstaigoje išvengta, o jau rytoj Urologijos skyrius galės dirbti pilnu pajėgumu.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, tai, kad vienoje iš penkių kovoje su pandemija svarbiausių ligoninių koronaviruso plitimo išvengta, džiugios ir lauktos žinios.

„Noriu pasidžiaugti gera ir profesionalia ligoninės vadovybės reakcija į šią situaciją, efektyviai suveikusia infekcijų kontrole, kuri, kaip rodo rezultatai, padėjo išvengti skaudžių pasekmių visam regionui. Savo ruožtu, dėkoju medikams už ryžtą, pasiaukojimą dėl mūsų visų gerovės. Be Jūsų atsidavimo kova su klastingu virusu būtų pralaimėta dar net neprasidėjus. Linkiu visiems sveikatos“, – sako ministras A. Veryga.

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, Urologijos skyriuje, balandžio 5 d. buvo nustatytas pirmas koronavirusinis susirgimas. Nedelsiant keturiems tuo metu skyriuje besigydantiems pacientams ir dvidešimt trims skyriaus darbuotojams buvo atliktas testavimas koronavirusiniam susirgimui nustatyti, pacientai buvo saugiai izoliuoti, skyriaus darbuotojai – karantinuoti, o Urologijos skyriaus patalpos buvo išdezinfekuotos, laikantis visų būtinų dezinfekcijos reikalavimų.

„Šiandien skelbiame gerąją naujieną – visų Urologijos skyriaus pacientų ir visų šio skyriaus darbuotojų pakartotinio testavimo rezultatai yra neigiami. Labai džiaugiamės dėl savo pacientų, dėl ligoninėje dirbančių medikų, linkime jiems ir jų šeimoms stiprios sveikatos. Rytoj visi dvidešimt trys Urologijos skyriaus darbuotojai grįžta į darbą ir šis skyrius pradeda dirbti pilnu pajėgumu“, – sako Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Ligoninės pateiktais duomenimis, darbuotojas, kuriam diagnozuotas susirgimas koronavirusine infekcija, gydomas namuose, jo savijauta yra gera, o visi šeimos nariai yra sveiki.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10