captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Juknevičienė išrinkta NATO Politikos komiteto pagrindine pranešėja

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Rasa Juknevičienė Stavangeryje (Norvegija) vykstančioje NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijoje išrinkta Politikos komiteto pagrindine pranešėja. Iki šiol ji buvo pakomitečio pranešėja.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Tai naujas iššūkis ir didžiulė atsakomybė, nes komitetų pranešimai – svarbiausia komitetų ir NATO Parlamentinės Asamblėjos darbo dalis. Artimiausiu metu teks rengti pasiūlymus Šiaurės Atlanto Tarybai ir generaliniam sekretoriui dėl 2016 metais Varšuvoje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime svarstytinų klausimų bei prioritetų. Po viršūnių susitikimo rengsime komiteto išvadas. Tikiuosi, eidama šias pareigas galėsiu dar labiau prisidėti stiprinant Lietuvos, mūsų regiono ir viso NATO saugumą“, – teigia R. Juknevičienė.

Taip pat pasikeitė ir Politikos komiteto pirmininkas, į šias pareigas išrinktas latvis Ojaras Erikas Kalninis.

„Tai, kad svarbiausias komiteto pareigas eis Baltijos šalių atstovai, yra gera galimybė komiteto diskusijose ir jo teikiamose išvadose bei rekomendacijose akcentuoti mūsų regiono saugumui kylančius iššūkius“, – sako parlamentarė.

Politikos komitetas aptaria bei keičiasi informacija ir vertinimais apie politinius ir regioninius pokyčius, kurie domina sąjungininkes. Komitetas teikia politines konsultacijas Šiaurės Atlanto Tarybai ir NATO generaliniam sekretoriui.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...