Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.15 08:54

Karbauskis įžvelgia Skvernelio atsakymą dėl dalyvavimo rinkimuose: taškus padėsime po karantino

Benas Brunalas, ELTA 2020.04.15 08:54

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad, logiškai mąstant, galima jau dabar sakyti, jog atsakymas dėl premjero Sauliaus Skvernelio dalyvavimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše Seimo rinkimuose yra duotas.

„Jei logiškai svarstytume iš to, kas yra pasakyta: Saulius (Skvernelis – ELTA) pasakė, kad jeigu sveikata leis (Seimo rinkimuose dalyvaus – ELTA). Saulius pasveiko, Saulius pasakė, kad jei eis į rinkimus, tai eis su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Logiškai, jūs suprantate, atsakymas yra duotas. Klausimas yra vienas, kad tašką padėsime tada, kada tam bus laikas. Dabar apie tai mes nė šnekėti nenorime, nes ne tai dabar yra svarbiausia“, – „Žinių radijui“ teigė R. Karbauskis.

Jo teigimu, atsakymas dėl to, ar premjeras ves „valstiečių“ sąrašą Seimo rinkimuose, visuomenei bus duotas atšaukus karantiną.

„Kai atšauks karantiną ir mes grįšime prie normalaus gyvenimo, tada bus atsakymai į visus klausimus“, – pridūrė jis.

Žarstė pagyras Verygai

Kartu „valstiečių“ lyderis pabrėžė, kad turįs viltį, jog sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kartu su jo vedama partija dalyvaus rudenį vyksiančiuose rinkimuose. Tačiau, nepaisant kylančio ministro populiarumo, galimybė, kad jis vestų partijos sąrašą, sekant R. Karbauskio retoriką, nėra svarstoma.

„Veryga dirba savo darbą, jis puikus ministras buvo prieš dvejus metus, prieš metus ir yra dabar. Tik prieš dvejus metus ir prieš metus propaganda liejosi tokiu būdu, kad paties jo nesigirdėjo. Dabar ministro blokuoti propaganda negalima, nes jis išeina į tiesioginį eterį, ir žmonės pradeda suprasti, kokį mes puikų sveikatos ministrą turime“, – teigė R. Karbauskis, pridurdamas, kad partija nuspręs, kokią vietą sąraše A. Veryga užims.

R. Karbauskis anksčiau yra teigęs, kad jo vadovaujama partija S. Skvernelį norėtų matyti vedant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą Seimo rinkimuose.

Politiko teigimu, S. Skverneliui vesti partijos sąrašą būtų logiška, nes jo reitingas tarp „valstiečių“ yra aukščiausias.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi