Lietuvoje

2020.04.14 16:02

Mirčių nuo koronaviruso skaičius Lietuvoje šoktelėjo iki 29

antradienį patvirtinta apie 5 COVID-19 aukas, atnaujinta 18.31
LRT.lt 2020.04.14 16:02

Antradienį pranešus apie papildomas penkias koronaviruso infekcijos aukas, mirčių nuo COVID-19 skaičius šoktelėjo iki 29-ių, patvirtino Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Šiandien NVSC gavo pranešimus apie 5 mirties atvejus. Du atvejai gauti iš Santaros klinikų, vienas asmuo iš šių dviejų, buvo Ukmergės apskrities gyventojas, kitas – Vilniaus miesto gyventojas.

Taip pat gauta informacija iš Kauno klinikų apie Marijampolės apskrities gyventojo mirtį, o taip pat gauti du atvejai iš Klaipėdos universitetinės ligoninės apie vieną Klaipėdos apskrities, o kitą Marijampolės apskrities gyventojo mirtį“, – LRT RADIJUI sakė NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

Tarp šių mirusiųjų yra iki šiol jauniausia koronaviruso auka. 49-ių vyras Santaros klinikose mirė per Velykas, nurodė įvairios institucijos.

Šis vyras nepriklausė rizikos grupei pagal amžių. Jai priklausančiaisiais laikomi laikomi vyresni nei 60-70 metų žmonės.

Sveikatos apsaugos ministerija antradienį pranešė ir apie kitą asmenį, mirusį Kauno klinikinėje ligoninėje. Jis priklausė rizikos grupei.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovas Vinsas Janušonis LRT.lt patvirtino apie vienos koronavirusu infekuotos 82-ių moters mirtį. Anot jo, moteris mirė dėl hemoraginio insulto.

Iš viso šalyje nustatyta 1070 koronaviruso atvejų, pasveikusiu laikomas 101 asmuo.