Lietuvoje

2020.04.14 13:42

Patvirtinta 25-oji koronaviruso auka: moteris iš Marijampolės priklausė rizikos grupei

atnaujinta 16.42
LRT.lt, BNS2020.04.14 13:42

Marijampolės meras Povilas Isoda pranešė, kad nuo koronaviruso antradienį mirė dar vienas asmuo. Kaip patikslinta kiek vėliau, 25-asis Lietuvoje koronavirusu užsikrėtęs ir miręs asmuo – vyresnio amžiaus moteris iš Marijampolės.

„Tik ką pasiekė informacija, kad šiandien Kauno klinikinėje ligoninėje mirė dar vienas asmuo, priklausantis rizikos grupei, iš Marijampolės savivaldybės. Reiškiu nuoširdžią užjautą šeimai ir artimiesiems“, – rašoma mero įraše.

25-asis Lietuvoje koronavirusu užsikrėtęs ir miręs asmuo – vyresnio amžiaus moteris iš Marijampolės, kiek vėliau pranešė BNS.

Apie marijampolietės mirtį BNS patvirtino Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai.

Marijampolės ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Lina Dubinskaitė BNS patikslino, kad mirusiajai pacientei daugiau nei prieš savaitę koronavirusas buvo diagnozuotas ligoninės priėmimo skyriuje.

„Ji buvo atvykusi iš namų, jai priėmimo skyriuje buvo patvirtintas teigiamas COVID-19 testas ir ji tolimesniam gydymui buvo perkelta į Kauno klinikinę ligoninę. Mūsų ligoninėje ji negulėjo. Ji buvo vyresnio amžiaus, turėjusi gretutinių ligų“, – sakė L. Dubinskaitė.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga reiškia užuojautą mirusiųjų šeimoms, artimiesiems.

Iš viso šalyje nustatyta 1070 koronaviruso atvejų, dėl infekcijos jau mirė 25 žmonės, pasveikusiu laikomas 101 asmuo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.