Lietuvoje

2015.10.11 20:08

Šilutėje evakuotas 5-ių aukštų namas

15min.lt2015.10.11 20:08

Sekmadienio popietę – specialiųjų tarnybų sujudimas Šilutėje. Tik po trijų valandų nerimo gyventojai galėjo grįžti į namus, kai rinktinės „Aras“ išminuotojai išsivežė daugiabučio rūsyje aptiktą minosvaidžio miną.

Pranešimas apie pavojingą radinį Šilutėje gautas sekmadienį prieš 15 val.

Greitoji pagalba, policija ir ugniagesiai skubėjo į Melioratorių alėją.

Pagal pirminę informaciją, daugiabučio rūsyje aptiktas didelis sprogmuo.

Atvykę policininkai iškart suprato, kad be išminuotojų pagalbos čia nepavyks apsieiti.

Kol buvo laukiama sprogmenų specialistų, 5 aukštų namą nutarta pilnai evakuoti. Taip pat buvo ieškoma autobuso, kur žvarbią popietę laikinai galima būtų susodinti šio daugiabučio šeimas. Be to, gyventojų paprašyta patraukti atokiau nuo pastato kieme stovinčias transporto priemones.

Sprogmenį rūsyje pastebėjo naujas namo gyventojas. Teigiama, kad pavojingą daiktą į sandėliuką atnešė ir ten paliko ankstesnis butą ir rūsį šiame name turėjęs šeimininkas.

Naujasis gyventojas susidomėjo rūsiu, kai ten prireikė sandėliuoti rudens gėrybes.

Anot specialistų, iš pažiūros radinys labiausiai primena 82 mm minosvaidžio miną.

Pavakarę į įvykio vietą atvyko rinktinės „Aras“ išminuotojai. Specialistai apžiūrėjo radinį ir drąsiai išsivežė. Teigama, kad mina buvo be sprogdiklio.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32