Lietuvoje

2020.04.12 09:26

Šeštadienį į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 9 asmenys, vienam – neleista išvykti

ELTA 2020.04.12 09:26

Nuo karantino pradžios – kovo 16-osios vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 904 asmenys, o 381 asmeniui nebuvo leista išvykti, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Per praėjusią parą į šalį buvo neįleisti 9 žmonės, o vienam neleista išvykti.

Pasienio su Rusija Kybartų kontrolės punkte šeštadienį laukė 27 vilkikai, jiems prognozuojamas laukimo laikas – iki 2 val.

Medininkų pasienio su Baltarusija kontrolės punkte rytą buvo padidėjęs laukiančių krovininių mašinų srautas –iš Lietuvos išvykti 175 vilkikai, kuriems prognozuojamas laukimo laikas – apie 8 valandas. Šalčininkų kontrolė punkte laukė 7 vilkikai, jiems prognozuojamas sienos kirtimo laikas – apie valandą.

ELTA primena, kad balandžio 3-iosios vidurnakčio asmenų ir (ar) jų asmeninės paskirties lengvųjų automobilių atvykimas į Lietuvos teritoriją leidžiamas tik per pasienyje su Lenkija veikiantį Kalvarijos-Budzisko bei pasienyje su Latvija veikiantį Saločių-Grenctalės automobilių kelių punktus.

Per visus kitus automobilių kelių punktus vykti į Lietuvą negalima. Diplomatinis transportas leidžiamas per visus automobilių kelių punktus.