Naujienų srautas

Lietuvoje2020.04.10 07:21

Joniškio rajono meras praneša apie du nuo COVID-19 pasveikusius gyventojus

atnaujinta 12.26
LRT.lt, Gytis Pankūnas 2020.04.10 07:21

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas 17-asis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Anksčiau penktadienį ministerija paskelbė, kad šalyje nustatyti jau 999 COVID-19 atvejai. Vėliau Joniškio rajono meras informavo apie du nuo šios ligos pasveikusius rajono gyventojus.

Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų centro Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys pranešė, kad praėjusios paros ištyrimų skaičius yra rekordinis.

„Iki šiol iš viso yra ištirti 26 051 mėginys. Tai reiškia, kad užsikrėtusiųjų skaičius nuo visų ištirtųjų yra 2,7 procento“, – tvirtino G. Surplys.

Ryte pranešta apie 17-ąją COVID-19 auką Lietuvoje. Asmuo mirė Respublikinės Šiaulių ligoninės klinikoje, skirtoje priimti pacientus, įtariamus dėl COVID-19 susirgimo. Mirusysis priklausė rizikos grupei. Vėliau paaiškėjo, kad tai žinomas Lietuvos imtynių bendruomenės treneris Vaidas Jasotis.

Marijampolės ligoninėje – dar 3 koronaviruso atvejai

Ketvirtadienį ištirti likę Marijampolės ligoninės darbuotojai ir pacientai. Kaip skelbia Marijampolės meras Povilas Isoda, ligoninėje nustatyti dar 3 koronaviruso užsikrėtimo atvejai.

Iš viso ligoninėje nustatyta 19 sergančių darbuotojų ir 12 pacientų.

„Šiandien ryto duomenimis gauti 3 teigiami atsakymai: 1 pacientas ir 2 ligoninės darbuotojai (slaugytojas ir slaugytojo padėjėjas)“, – rašo meras.

Marijampolės savivaldybėje neištirtas 71 darbuotojas, kuris karantino metu atostogavo ar dėl kitų priežasčių nedirbo ir negalėjo atvykti tyrimams.

Šiuo metu ligoninėje yra gydomi 62 pacientai.

„Galima pasidžiaugti, kad ligoninėje užtikrintas skubios pagalbos teikimas, esamų pacientų gydymas ir ligoninės higieninė priežiūra (valymas, dezinfekavimas). Artimiausiu metu bus pradedami atlikinėti pakartotiniai tyrimai darbuotojams, kurie yra saviizoliacijoje, jeigu testai bus neigiami, žmonės galės grįžti į darbus“, – rašo Marijampolės meras.

V. Gailius praneša apie du nuo COVID-19 pasveikusius rajono gyventojus

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius praneša apie du nuo COVID-19 pasveikusius rajono gyventojus.

„Nors atsipalaiduoti dar negalime, bet viena gera žinia pasiekė ir mus. Patvirtinta, kad COVID-19 virusu užsikrėtę 2 mūsų rajono gyventojai jau pasveiko“, – feisbuke rašo jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi