Lietuvoje

2020.04.08 09:59

Nustatyta – antradienį iš Santaros klinikų pabėgusi moteris serga koronavirusu

pareigūnai pradėjo tyrimą; atnaujinta 11.13
ELTA, BNS2020.04.08 09:59

Antradienį iš Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus pro langą pasprukusi pacientė serga koronavirusu. Tai Eltai trečiadienį patvirtino Santaros klinikų komunikacijos tarnybos vadovė Jolanta Normantienė.

„Ji serga koronavirusine infekcija, ir ji šiuo metu yra infekcinių ligų centre“, – Eltai teigė J. Normantienė. Pasak jos, pacientė į klinikas buvo sugrąžinta dar vakar. Jos ligos simptomai, pabrėžė Santaros klinikų komunikacijos tarnybos vadovė, šiuo metu yra lengvi.

„Tai yra lengvai sergantis pacientas, tačiau kol kas ji yra pas mus“, – pridūrė ji.

Kaip ELTA pranešė antradienį, koronaviruso testo atsakymo laukti izoliacijoje turėjusi moteris pabėgo iš gydymo įstaigos. Tačiau nepraėjus nė valandai buvo surasta namuose. Tuomet pabėgusiai moteriai dar nebuvo nustatyta liga.

Kaip BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, moterį radę pareigūnai su ja kontakto neturėjo, iškvietė medikus, kurie pacientę grąžino į Santaros klinikas.

Savo ruožtu Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis trečiadienį Eltą informavo, kad dėl pabėgusios koronavirusu sergančios moters iš Santraros klinikų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.